I  NIEDZIELA  ADWENTU

1.Rozpoczynamy dzisiaj Adwent, który jest początkiem nowego roku liturgicznego.

2.Roraty w dni powszednie adwentu sprawujemy o 6.45. Zachęcamy dzieci i dorosłych do przynoszenia ze sobą światełek.

3.W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

4.W środę 30 listopada przypada święto św. Andrzeja, apostoła.

5.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00. Modlimy się za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

6.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się  Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.00 okazja do spowiedzi św.

7.W sobotę od 9.00 udajemy się do chorych z Komunią św.

8.Katecheza dla dzieci, które mają przystąpić do I Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30.

9.Na stoliku pod chórem można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (duże – 20 zł i małe – 10 zł) oraz opłatek wigilijny.

10.W tym roku rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe już w przyszłą niedzielę, a potrwają do środy włącznie. Nauki w dni powszenie o 9.00 i 17.00.

11.W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

12.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed Najświętszym Sakramentem. Od poniedziałku do piątku o 16.20, a w soboty po porannej Mszy św.

13.W minionym tygodniu zmarł Zbigniew Brążkiewicz – lat 56 (pogrzeb w poniedziałek o 14.00).