1.Dzisiaj rozpoczynamy adwent, który jest początkiem nowego roku liturgicznego. Roraty sprawować będziemy jak zwykle o 6.45. Na roraty przychodzimy ze światełkami, a dzieci otrzymywać będą obrazki.

2.Także dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

3.We wtorek przypada święto św. Andrzeja, apostoła.

4.W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla Róż Różańcowych modlących się za swoje dzieci.

5.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową od 16.00.

6.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.00 okazja do spowiedzi św.

7.W przyszłą niedzielę kolekta na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie.

8.Na stoliku pod chórem można nabywać świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (małe – 7.50 zł, duże – 13 zł i ozdobne – 15 zł) oraz odbierać opłatek wigilijny.

9.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.30, a w soboty po porannej Mszy św.

10.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 26 VI w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 225 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

11.    W minionym tygodniu zmarli Wiesław Zduński – lat 68, Marek Rajewski – lat 59 i Edmund Wirzchowski – lat 80 (pogrzeb we wtorek o 12.00).

Grębocin, 28 listopad 2021 r