1.Dzisiaj rozpoczęliśmy adwent, który jest początkiem nowego roku liturgicznego. Roraty sprawujemy jak zwykle o 6.45. Na roraty przychodzimy ze światełkami. Ze względu na rygory sanitarne prosimy, aby pamiętać o liczbie uczestniczących w nabożeństwach w naszym kościele.

2.W poniedziałek przypada święto św. Andrzeja, apostoła. Przed wieczorną Mszą św. o 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową oraz akt zawierzenia mężczyzn naszej parafii św. Józefowi.

3.Na stoliku pod chórem można nabywać świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (małe – 6.50 zł, duże – 13 zł i ozdobne – 15 zł) oraz odbierać opłatek wigilijny.

4.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową od 16.00.

5.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.00 okazja do spowiedzi św.

6.W przyszłą niedzielę kolekta na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie.

7.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

8.W minionym tygodniu zmarli Paweł Radziejewski – lat 44 (pogrzeb w środę o 10.00) i Grażyna Czarnowska –  Krajewska – lat 61 (pogrzeb w środę o 14.00).

Grębocin, 29 listopada 2020 r