1.W poniedziałek przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.

2.We wtorek wspominamy w naszej Diecezji bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, kapłana i męczennika.

3.Nabożeństwa Drogi Krzyżowej  w piątek o 16.30 i 17.30.

4.Gorzkie Żale w przyszłą niedzielę o 16.30. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny.

5.W przyszłą niedzielę przypada Dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Z tej racji kolekta przeznaczona jest na potrzeby misji.

6.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do czwartku o 16.30, a w sobotę o 8.30.

7.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

8.W minionym tygodniu zmarli Jan Jagliński – lat 67 i Dariusz Rudewicz – lat 54 (pogrzeb w środę o 11.00).

Grębocin, 21 lutego 2021 r