II  NIEDZIELA  ADWENTU

1.Dzisiaj rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe. Nauki podczas wszystkich Mszy św., a w poniedziałek, wtorek i środę o 9.00 i 17.00. Spowiedź św. w środę 8.00 – 9.00 i 16.00 – 17.00. Będziemy mieli również spowiedź św. przed świętami 21 grudnia.

2.Także dzisiaj po Mszy św. o 11.30  katecheza dla dzieci, które mają przystąpić do I Komunii św.

3.Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

4.W czwartek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. O godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu w ramach godziny łaski dla świata.

5.Również w czwartek po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

6.Roraty w dni powszednie adwentu sprawujemy o 6.45. Zachęcamy dzieci i dorosłych do przynoszenia ze sobą światełek. W czasie trwania rekolekcji roraty są odwołane.

7.Na stoliku pod chórem można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (duże – 20 zł i małe – 10 zł) oraz opłatek wigilijny.

8.W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

9.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed Najświętszym Sakramentem. Od poniedziałku do piątku o 16.20, a w soboty po porannej Mszy św.

10.W minionym tygodniu zmarli Antoni Bukowski – lat 74 i Roman Rak – lat 83 (pogrzeb we wtorek o 14.30).