1.Dzisiaj przypada święto Miłosierdzia Bożego, ustanowione przez Jana Pawła II w roku 2000.

2.Także dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Tydzień Miłosierdzia.

3.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

4.W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.

5.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od soboty 27 III w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 20 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Prosimy jednocześnie o zrozumienie, gdy drzwi kościoła będą zamknięte, bo to oznacza, że osiągnięta jest już liczba wiernych. W kościołach jest również obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

6.W minionym tygodniu zmarła Jadwiga Woźniak – lat 67.

Grębocin, 11 kwietnia 2021 r