NIEDZIELA  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

1.Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. zbiórka do puszek na cele dobroczynne.

2.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dzisiaj po Mszy św. o 11.30.

3.Spotkanie dla starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania także dzisiaj po wieczornej Mszy św. Spotkanie dla grupy młodszej za tydzień po wieczornej Mszy św.

4.Dzisiaj na parkingu przed kościołem w godzinach 9.00 – 14.00 jest podstawiony krwiobus. Wszyscy chętni mogą oddać krew dla 8 letniego chłopca, który jest ciężko chory.

5.We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

6.W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.

7.W przyszłą niedzielę 23 kwietnia przypada Niedziela Biblijna.

8.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.50, a w sobotę po porannej Mszy św.

9. Spotkanie dla starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w sobotę (22.04.) o 10:00