1.Dzisiaj przypada Dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Z tej racji kolekta przeznaczona jest na potrzeby misji.

2.W czwartek obchodzimy święto św. Kazimierza, królewicza.

3.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00. Modlimy się za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

4.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się  Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.00 okazja do spowiedzi św.

5.Nabożeństwa Drogi Krzyżowej  w piątek o 16,30 i 17,30.

6.Gorzkie Żale w niedzielę o 16,30. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny.

7.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do czwartku o 16.30, a w sobotę o 8.30.

8.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

Grębocin, 28 lutego 2021 r