1.Dzisiaj rozpoczynamy nasze adwentowe rekolekcje. Nauki dzisiaj podczas Mszy św., a w poniedziałek, wtorek i środę o 9.00 i 17.00. Spowiedź św. w środę w godzinach 9.00-10.00 i 17.00-18.00.

2.Na stoliku pod chórem można odbierać opłatek wigilijny. Dzisiaj po Mszach św. dzieci ze scholi będą sprzedawały ozdoby świąteczne i sianko na stół wigilijny. Zebrane w ten sposób pieniądze są przeznaczone na ich wakacyjny wyjazd.

3.W dniach 12 -14 grudnia przypadają kwartalne dni modlitw o chrześcijańskie życie rodzin.

4.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.30, a w soboty po porannej Mszy św.

5.Jeśli zalecenia służb sanitarnych się nie zmienią, to w tym roku kolęda będzie odbywać się jak w ubiegłym. Dlatego rodziny, które chcą przyjąć kapłana na kolędzie proszone są o wpisanie swojego adresu w zeszycie na stoliku pod chórem.

6.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 15 XII w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 100 osób oprócz zaszczepionych. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

7.W minionym tygodniu zmarli Mirosław Telus – lat 48, Weronika Krawaczyńska – lat 86, Romuald Mariański – lat 77 (pogrzeb we wtorek o 13.00) i Zofia Czerniawska – lat 89 (pogrzeb w czwartek o 11.00).

Grębocin, 12 grudnia 2021 r