1.Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.

2.W piątek przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Z tej racji tego dnia nie obowiązuje post piątkowy.

3.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

4.Za tydzień, w niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

5.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od soboty 27 III w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 20 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Prosimy jednocześnie o zrozumienie, gdy drzwi kościoła będą zamknięte, bo to oznacza, że osiągnięta jest już liczba wiernych. W kościołach jest również obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

6.W minionym tygodniu zmarli Józef Bojdo – lat 77 i Maria Centkowska – lat 62 (pogrzeb w środę o 10.00)

Grębocin, 18 kwietnia 2021 r