1.    Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z klasy III b. Za tydzień po Mszy św. o 11.30 spotkanie z klasą III c oraz z dziećmi z innych szkół.

2.    Także dzisiaj po Mszy św. o 13.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania od kilkunastu miesięcy.

3.    Również dzisiaj w godzinach 9.00 – 14.00 na parkingu przed kościołem będzie podstawiony krwiobus.

4.    W piątek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. To również 30 rocznica utworzenia naszej diecezji oraz Dzień Świętości Życia i Dzieła Duchowej Adopcji. Dlatego po Mszach św. okazja do podjęcia Duchowej Adopcji dziecka poczętego. Tego dnia z racji uroczystości nie obowiązuje post.

5.    Drogi Krzyżowe w piątek dla dzieci o 16.30, a dla dorosłych o 17.30, a Gorzkie Żale w niedzielę o 16.30. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

6.    Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.

7.    Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do czwartku o 16.30, a w sobotę po porannej Mszy św.

8.    Przypominamy, że w kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

9.    W minionym tygodniu zmarła Maria Bruzdowska – lat 84.

Grębocin, 20 marca 2022 r