1.Obchodzimy dzisiaj w Kościele Niedzielę Słowa Bożego. 

2.Także dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla Chorwacji doświadczonej przez trzęsienie ziemi.

3.W poniedziałek przypada święto Nawrócenie św. Pawła, apostoła.

4.Chcemy rozpocząć przygotowania do sakramentu bierzmowania. Na początku poprzez internet, a kiedy będzie to możliwe w kościele. Dlatego młodzież szkół średnich, która pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania, prosimy, aby zgłaszała się w zakrystii oraz w biurze parafialnym. 

5.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

6.W minionym tygodniu zmarli Mirosław Wołodko – lat 48, Leszek Rosiński– lat 54 i Agnieszka Szczawińska – lat 88.

Grębocin, 24 stycznia 2021 r