1.Roraty sprawujemy do czwartku włącznie o 6.45.

2.Na stoliku pod chórem można odbierać opłatek wigilijny.

3.Ze względu na przepisy sanitarne w naszym kościele w Wigilię Msze św. o 22.00 i 24.00.

4.25 XII przypada uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. tego dnia o 9.30, 11.30, 13.30 i 17.00.

5.W drugi dzień świąt obchodzimy niedzielę św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Tego dnia zbiórka do puszek na Fundusz Ochrony Życia. Podczas Mszy św. o 9.30 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich dla wszystkich małżonków.

6.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do czwartku o 16.30.

7.Jeśli zalecenia służb sanitarnych się nie zmienią, to w tym roku kolęda będzie odbywać się jak w ubiegłym – na indywidualne zaproszenia. Dlatego rodziny, które chcą przyjąć kapłana po kolędzie proszone są o wpisanie swojego adresu w zeszycie na stoliku pod chórem. Program kolęd zostanie podany w święta oraz w internecie. Odwiedziny kolędowe rozpoczniemy zaraz po świętach.

8.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 15 XII w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 100 osób oprócz zaszczepionych. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

Grębocin, 19 grudnia 2021 r