IV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00. Modlimy się za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

2. W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.00 okazja do spowiedzi św.

3. Także w piątek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. tego dnia o 9.00 i 17.00. Podczas Mszy św. błogosławieństwo świec i procesja ze świecami. Kolekta z tego święta przeznaczona jest na klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie.

4. W sobotę 3 lutego przypada wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Po Mszach św. błogosławieństwo „Błażejowe” przeciwko chorobom gardła.

5. W minionym tygodniu zmarli Henryk Lipiński – lat 76 i Emilia Słupna – lat 88.