IV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. z procesją wokół kościoła o 9.00, 17.00 i 18.00. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie.
  2. W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu
    od 15.00. Rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.00 okazja do spowiedzi św.
  3. Także w piątek po Mszach św. błogosławieństwo św. Błażeja przeciwko chorobom gardła.
  4. Do chorych z Komunią św. udajemy się w sobotę 18 lutego od godz. 9.00.
  5. Spotkanie dla starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w niedzielę 19 II po wieczornej Mszy św.
  6. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.  także w niedzielę 19 lutego po Mszy św. o 11.30.
  7. W przyszłą niedzielę 5 lutego kończymy kolędę. Tego dnia będzie również okazja przyjęcia kolędy dla wszystkich, którzy chcieliby to jeszcze uczynić. Prosimy o zgłoszenia.