1.Dzisiaj obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. To również ostatnia niedziela roku kościelnego, dlatego po sumie parafialnej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Jezusowego.

2.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent, który jest początkiem nowego roku liturgicznego. Roraty będziemy sprawować jak zwykle o 6.45. Na roraty przychodzimy ze światełkami. Ze względu na rygory sanitarne prosimy, aby pamiętać o liczbie uczestniczących w nabożeństwach w naszym kościele.

3.Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (małe – 6.50 zł, duże – 13 zł i ozdobne – 15 zł) oraz odbierać opłatek wigilijny.

4.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

5.Wszystkich, których intencje mszalne nie zostały odprawione, prosimy o kontakt, aby ustalić nowe odpowiadające terminy Mszy św.

6.W minionym tygodniu zmarli Klara Sałagaj – lat 81 i Jerzy Gryglewski – lat 61 (pogrzeb w poniedziałek o 13.00).

Grębocin, 22 listopada 2020 r