NARODZENIE  PAŃSKIE

1.Obchodzimy dzisiaj uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. sprawujemy o 9.30, 11.30, 13.30 i 17.00.

2.Kolekta z 26 XII przeznaczona jest na Bazylikę Katedralną w Toruniu.

3.W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia po Mszy św. o 11.30 spotkanie z Mikołajem, śpiew kolęd oraz rozstrzygnięcie konkursu i paczki dla dzieci.

4.W piątek przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

5.W sobotę Msza św. o 17.00, a po niej nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego.

6.W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia.

7.Wspólne odmawiania różańca przed Najświętszym Sakramentem zawieszamy na czas kolęd.

8.Kolędę w naszej parafii rozpoczynamy zaraz po świętach 27 grudnia. Kolędować będziemy tradycyjnie. Program do 5 stycznia 2023 wywieszony jest w gablocie oraz na stronie internetowej. W następnych dniach zostaną zamieszczone kolejne ulice.

9.W minionym tygodniu zmarli: Renata Rybińska – lat 57 i Władysław Perdenia – lat 98 (pogrzeb w środę o 10.30).