1.Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. zbiórka do puszek na cele dobroczynne.

2.W poniedziałek obchodzimy święto św. Marka, ewangelisty.

3.Także w poniedziałek podczas Mszy św. o 18.00 ks. biskup Andrzej Suski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.

4.We wtorek przypada liturgiczna uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

5.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

6.W piątek obchodzimy święto św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy.

7.W sobotę w godzinach 10.00 – 13.00 w domu katolickim będziemy zbierać dary dla uchodźców z Ukrainy (artykuły spożywcze, drogeryjne, higieniczne, chemiczne i szkolne). Prosimy, aby były nowe i zapakowane. Więcej informacji na plakacie przed kościołem.

8.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od wtorku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

9.W minionym tygodniu zmarli: Mieczysław Gapski – lat 85 i Irmgard Irena Kucz – lat 98.

Grębocin, 24 kwietnia 2022 r