ŚWIĘTEJ  BOŻEJ  RODZICIELKI  MARYI

1.Obchodzimy dzisiaj uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia.

2.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00. Modlimy się za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

3.W piątek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. jak w niedzielę. Podczas Mszy św. poświęcenie kredy. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na misje święte.

4.W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje post.

5.Także w Trzech Króli podczas Mszy św. o 13.30 odnowimy wspólnie przyrzeczenia małżeńskie.

6.W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego.

7.Program kolęd wywieszony jest w gablocie oraz na stronie internetowej. W następnych dniach zostaną zamieszczone kolejne ulice.

8.W minionym tygodniu zmarli: Jan Andruszkiewicz – lat 63, Roman Wiśniewski – lat 61, Stefania Wyszogrodzka – lat 94 (pogrzeb w poniedziałek o 10.00), Danuta Muzalewska – lat 74 (pogrzeb we wtorek o 11.00) i Andrzej Gumowski – lat 74 (pogrzeb w środę o 10.00).