V  NIEDZIELA  WIELKANOCY

1.Spotkanie dla starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dzisiaj po wieczornej Mszy św.

2.W poniedziałek przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.

3.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

4.W czwartek podczas Mszy św. o 18.00 Ks. biskup Andrzej Suski udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania.

5.W sobotę 13 maja po wieczornej Mszy św. nabożeństwo fatimskie.

6.Nabożeństwa majowe sprawujemy od poniedziałku do piątku na zakończenie modlitwy różańcowej, a w soboty i niedziele o 17.45.

7.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.50, a w sobotę po porannej Mszy św.

8.W przyszłą niedzielę w godzinach 7.00 – 14.00 w naszej parafii odbędzie się kiermasz prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne będące pod opiekę Caritas Diecezji Toruńskiej. Dochód w całości przeznaczony jest na potrzeby osób niepełnosprawnych.

9.W minionym tygodniu zmarł Andrzej Tomaszewski – lat 70 (pogrzeb w poniedziałek o 12.00).