1.W czwartek 11 lutego we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. Z tej racji o 10.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych.

2.W dniach 14 – 20 lutego obchodzimy w Polsce Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.  

3.Chcemy rozpocząć przygotowania do sakramentu bierzmowania. Na początku przez internet, a kiedy będzie to możliwe w kościele. Dlatego młodzież szkół średnich, która pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania, prosimy, aby zgłaszała się w zakrystii oraz w biurze parafialnym. 

4.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

5.Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grębocinie informuje, że w dniach 8 – 26 lutego 2021 odbywają się zapisy do oddziału „0” i klasy I. Wnioski i zgłoszenia można pobierać ze strony szkoły lub w szkolnym sekretariacie.

6.W minionym tygodniu zmarła Marianna Kopczyńska – lat 85 (pogrzeb w poniedziałek o 13.00).

Grębocin, 7 lutego 2021 r