VI  NIEDZIELA  WIELKANOCY

1.W poniedziałek obchodzimy w Kościele święto świętych apostołów Filipa i Jakuba.

2.Spotkania dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek, czwartek i sobotę o 19.00.

3.We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.

4.Także we wtorek o 18.30 spotkanie w kościele z ks. Kazimierzem w sprawie wyjazdu do Zakopanego.

5.W środę obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

6.W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

7.Za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

8.W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – zapraszamy samych panów.

9.Także w niedzielę 12 maja w naszej parafii kiermasz wyrobów wykonanych przez osoby niepełnosprawne ze Środowiskowego Domu Samopomocy przy Centrum Pielęgnacji Caritas Diecezji Toruńskiej. Dochód przeznaczony jest na potrzeby osób niepełnosprawnych.

10.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.45, a w sobotę po porannej Mszy św.

11.Nabożeństwa majowe sprawujemy w tygodniu na zakończenie adoracji, a w soboty i niedziele o 17.45.