VI  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii.

2.We wtorek 14 lutego przypada święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

3.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

4.W czwartek 16 II w Bazylice Katedralnej w Toruniu zostanie odprawiona  o godz. 16.00 Msza św. dziękczynna za posługę mianowanego biskupem gliwickim ks. prał. Sławomira Odera dotychczasowego ojca duchownego kapłanów naszej diecezji. Na tę Mszę św. ks. Biskup Wiesław Śmigiel zaprasza kapłanów i wiernych.

5.Do chorych z Komunią św. udajemy się w sobotę 18 lutego od 9.00.

6.W niedzielę 19 II po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

7.Także 19 lutego po wieczornej Mszy św. spotkanie dla starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Spotkanie dla grupy młodszej w niedzielę 26 lutego po wieczornej Mszy św.

8.Powracamy do odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem – od poniedziałku do piątku o 16.20, a w soboty po porannej Mszy św.

9.W minionym tygodniu zmarli: Alojzy Krakowski – lat 75, Jerzy Kowalski – lat 65 i Igor Barlik – lat 38 (pogrzeb w poniedziałek o 11.00).