1.Dzisiaj przeżywamy w naszej diecezji uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, głównej patronki diecezji

2.We wtorek obchodzimy uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła.

3.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 17.00. Modlimy się za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

4.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się  Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 17.00 okazja do spowiedzi św.

5.W sobotę przypada święto św. Tomasza, apostoła.

6.Na czas wakacji odwołujemy wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz różaniec przed wieczorną Mszą św.

7.W lipcu i sierpniu Msze św. w niedziele będą sprawowane o 7.30, 10.30 i 18.00, a w dni powszednie o 18.00.

8.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 26 VI w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 225 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Ostatnia relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie  niedzielę 27 czerwca o 9.30.

Grębocin, 27 czerwca 2021 r