1.  W czwartek 22 lipca przypada święto św. Marii Magdaleny.

2.  W piątek 23 lipca obchodzimy święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

3.  W przyszłą niedzielę o 10.00 przed kościołem odbędzie się obrzęd błogosławieństwo kierowców i pojazdów.

4.  W lipcu i sierpniu Msze św. w niedziele sprawujemy o 7.30, 10.30 oraz 18.00, a w dni powszednie o 18.00.

5.  W przyszłą niedzielę w sposób szczególny modlimy się za rodziców, babcie, dziadków i najstarszych parafian

6.  Chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie internetowej podanej na plakacie, który znajduje się w gablocie.

7.  Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 26 VI w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 225 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

8.  W minionym tygodniu zmarli: Tadeusz Rybicki – lat 72 i Albin Smolny – lat 71.

Grębocin, 18 lipca 2021 r