XVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1.Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na ugoszczenie pielgrzymów, którzy będą przechodzić przez naszą parafię 3 sierpnia.

2.We wtorek 1 VIII przypada wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Z tej racji we wtorek po południu i w środę w każdym kościele parafialnym można uzyskać odpust zupełny.

3.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową od 17.00.

4.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od godziny 17.00 okazja do spowiedzi św.

5.W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego.

6.Na czas wakacji w lipcu i sierpniu Msze św. w niedziele będą sprawowane jak co roku o 7.30, 10.30 i 18.00.