1. W poniedziałek (21 sierpnia) wspominamy Św. Piusa X.
  2. We wtorek (22 sierpnia) wsp. Najświętszej Maryi Panny Królowej.
  3. W czwartek (24 sierpnia) święto św. Bartłomieja, Apostoła.
  4. W sobotę (26 sierpnia) uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej.
  5. W niedzielę (27 sierpnia) na Mszy św. o godzinie 10:30 obchodzić będziemy Dożynki Parafialne, dziękując Panu Bogu za tegoroczne plony.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalisza i Uniejowa (7-8 października br.) organizowaną przez ks. Kazimierza Reckiego. Zapisy u p. Henryki Aniołkowskiej. Więcej informacji o wyjeździe, w gablocie przed kościołem.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu 26 sierpnia, więcej informacji na plakacie.
  8. Franciszkanie zapraszają na Piknik Rodzinny Królowej Rodzin, który odbędzie się w niedzielę (20 sierpnia), o 11:00 Msza św.,
    o 13.00 wspólne biesiadowanie, koncert zespołu Exodus15, (Toruń, ul. Poznańska 49).
  9. Zachęcamy do obejrzenia filmu „Ulmowie. Błogosławiona rodzina”, więcej informacji na plakacie, w gablocie.
  10. W ubiegłym tygodniu zmarli: Ewelina Łukaszewska, l.34, Czesław Kaczmarczyk, l.75.
  11. Na czas wakacji w lipcu i sierpniu Msze św. w niedziele będą sprawowane jak co roku o: 7.30, 10.30 i 18.00.