XXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1.Dziś na Mszy św. o 10.30 będziemy obchodzić Dożynki Parafialne, dziękując Panu Bogu za tegoroczne plony.

2.W poniedziałek (28 sierpnia) wspominamy św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

3.We wtorek (29 sierpnia) wspominamy męczeństwo św. Jana Chrzciciela

4.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od godziny 16.30 okazja do spowiedzi św.

5.W pierwszą sobotę miesiąca Msza Św. o godz. 8.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Różańcowa. Do chorych udajemy się w sobotę od godziny 9.00.

6.Sołtys Grębocina wraz z Radą sołecką serdecznie zapraszają mieszkańców na Rodzinny Piknik Sołecki „Pożegnanie Lata”, który odbędzie się 2 września 2023r. Start o godz. 14.00, plac Gminny przy ulicy Owocowej.

7.Wspólnota Domowego Kościoła z okazji 50-lecia swojego istnienia zaprasza na koncert „Mocni w Duchu”, więcej informacji na plakacie.

8.W przyszłą niedzielę (3 września) na Mszę Św. o godz. 11.30 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, aby podziękować Panu Bogu za czas wakacji, prosząc o potrzebne łaski i Dary Ducha Świętego na nowy rok szkolny i katechetyczny. Poświęcone zostaną również plecaki i przybory szkolne. Serdecznie zapraszamy.

9.Od przyszłej niedzieli porządek Mszy Św.: 7.30, 9.30, 11.30, 13.30, 18.00.

10.Zachęcamy do obejrzenia filmu „Ulmowie. Błogosławiona rodzina”, więcej informacji na plakacie, w gablocie