1.Dzisiaj o 11.30 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, w której modlimy się za dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców naszej szkoły.

2.Także dzisiaj podczas Mszy św. błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

3.Przeżywamy dzisiaj Dzień solidarności z Afgańczykami, dlatego po Mszach św. zbiórka do puszek.

4.W środę obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

5.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

6.W sobotę o 10.00 w salkach parafialnych spotkanie służby liturgicznej.

7.Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do śpiewania w scholii parafialnej. Spotkanie w sobotę po wieczornej Mszy św.

8.W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

9.19 września rozpoczynamy przygotowania do I Komunii św.. Zapraszamy tego dnia dzieci i rodziców na spotkanie w kościele po Mszy św. o 11.30.

10.Od 1 września w dni powszednie o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową, a w soboty po porannej Mszy św.

11.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 26 VI w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 225 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

12.W minionym tygodniu zmarli: Czesław Więcek – lat 80, Mirosław Kuliński – lat 53 i Halina Schrӧter – lat 63 (pogrzeb w poniedziałek o 12.00).

Grębocin, 5 wrzesień 2021 r
www.grebocin.pun.pl