1.Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci klas IV przygotowujących się do I Komunii św., których uroczystość została przełożona z maja.

2.Także dzisiaj po Mszy św. o 18.00 spotkanie w kościele dla młodzieży, która od ubiegłego roku przygotowuje się do bierzmowania.

3.We wtorek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Podczas Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego i nasion.

4.W sobotę o 10.00 spotkanie w kościele dla całej służby liturgicznej.

5.Również w sobotę o 11.00 w kościele spotkanie dla chłopców, którzy chcą zostać ministrantami.

6.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 13.30 nabożeństwo fatimskie.

7.Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.

8.Chorych z Komunią św. odwiedzamy na indywidualne prośby.

9.Nasza parafia ma nową stronę internetową. Przez pewien czas ogłoszenia będą się ukazywać na obu stronach (nowej i starej). Nowy adres: parafiagrebocin.pl . Za pomoc w jej opracowaniu dziękujemy panu Piotrowi.

10.W minionym tygodniu zmarł Eugeniusz Jankowski – lat 79.