XXXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1.Dzisiaj przypada Dzień solidarności z Kościołami prześladowanymi, dlatego po Mszach św. zbiórka do puszek.

2.Także dzisiaj o 17.00 w naszej parafii Msza św. w intencji naszej Ojczyzny oraz o rychłą kanonizację bł. ks. Jerzego Popiełuszki i beatyfikację jego mamy Marianny Popiełuszko.

3.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

4.W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. To ostatnia niedziela roku kościelnego, dlatego po sumie parafialnej wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami do Serca Jezusowego.

5.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.30, a w soboty po porannej Mszy św.

6.Rozpoczynamy kolejny cykl przygotowań młodzieży do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy w tym roku szkolnym rozpoczęli naukę w pierwszej klasie szkoły średniej. Prosimy, aby zapisywać się w zakrystii lub biurze parafialnym.

7.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 26 VI w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 225 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

8. W przyszłą niedziele po Mszy o 11:30 spotkanie do I Komunii Świętej.

9. W sobotę 20 listopada o 10:00 spotkanie ministrantów.

10.W minionym tygodniu zmarła Tatiana Nadstawna – lat 44.

Grębocin, 14 listopad 2021 r
www.grebocin.pun.pl