1.Dzisiaj przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2.Także dzisiaj w naszej parafii podczas Mszy św. o 11.00 uroczystość I Komunii św.

3.W poniedziałek obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

4.W środę 26 maja w Dzień Matki pamiętajmy o naszych mamach.

5.W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6.W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy. W naszej parafii Mszą św. o 19.00 rozpoczynamy nawiedzenie obrazu Świętej Rodziny.

7.Nabożeństwa majowe sprawujemy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu po skończonym różańcu, a w soboty i niedziele przed wieczorną Mszą św. o 17.45.

8.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

9.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od wtorku 4 V w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 33 osoby. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Prosimy jednocześnie o zrozumienie, gdy drzwi kościoła będą zamknięte, bo to oznacza, że osiągnięta jest już liczba wiernych. W kościołach jest również obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

10.W minionym tygodniu zmarli Zygfryd Lewandowski – lat 85, Jadwiga Kowalska – lat 88 i Ewa Walterska – lat 72.

Grębocin, 23 maja 2021 r