ZESŁANIE  DUCHA  ŚWIĘTEGO

1.Obchodzimy dzisiaj w Kościele uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2.Także dzisiaj podczas Mszy św. o 11.30 obchodzą rocznicę I Komunii św. dzieci, które w ubiegłym roku przystępowały pierwszy raz do Komunii św.

3.Również dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

4.W poniedziałek przypada święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

5.W środę obchodzimy święto Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny.

6.Także w środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

7.W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

8.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową od 16.30.

9.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.30 okazja do spowiedzi św.

10.Do chorych udajemy się w sobotę o godzinie 9.00.

11Nabożeństwa majowe i czerwcowe sprawujemy od poniedziałku do piątku na zakończenie modlitwy różańcowej, a w soboty i niedziele o 17.45.

12.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.50, a w sobotę po porannej Mszy św.

13.6 czerwca o 18.30 spotkanie w salkach wyjeżdżających z ks. Kazimierzem do Szczecina.

14.W minionym tygodniu zmarli: Władysław Skrzynecki – lat 85, Grażyna Talarek – lat 58 i Henryk Pawlikowski – lat 67.