ZMARTWYCHWSTANIE  PAŃSKIE

1.W poniedziałek wielkanocny Msze św. jak w niedzielę. Kolekta tego dnia przeznaczona jest dla Bazyliki Katedralnej w Toruniu.

2.Od wtorku Msze św. w dni powszednie o 17.30 i 18.00, a w niedziele po południu o 18.00.

3.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

4.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.30. Modlimy się o nowe święte powołania kapłańskie, w intencji kapłanów oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

5.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Od 16.30 okazja do spowiedzi św.

6.W tym tygodniu nie obowiązuje post piątkowy.

7.Za tydzień obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. zbiórka do puszek na cele dobroczynne.

8.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30.

9.Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania także w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św.

10.Zachęcamy do liczniejszego udziału w Mszach św. oktawy świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

11.W minionym tygodniu zmarli: Janina Żero – lat 92, Ryszard Nalbach – lat 66 (pogrzeb we wtorek o 14.30) i Jan Wiśniewski – lat 97 (pogrzeb w środę o 10.00).