1.Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

2.W poniedziałek przypada liturgiczny obchód uroczystości św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

3.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

4.W piątek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo fatimskie. Dlatego różaniec po Mszy św. o 18.00.

5.W sobotę obchodzimy święto św. Macieja, apostoła.

6.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 13.30 spotkanie dla młodzieży szkół średnich, która pragnie przygotowywać się do sakramentu bierzmowania.

7.Także w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na pokutną procesję różańcową wokół kościoła w ramach ogólnopolskiej akcji modlitw w intencji naszej Ojczyzny zanoszonych za wstawiennictwem patrona Polski św. Andrzeja Boboli.

8.Nabożeństwa majowe sprawujemy od poniedziałku do piątku w łączności z różańcem, a w sobotę i niedzielę o 17.45.

9.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

10.W minionym tygodniu zmarła Maria Markowska – lat 88.

Grębocin, 8 maja 2022 r