IV  NIEDZIELA WIELKIEGO  POSTU

1.Dzisiaj po Mszy św. o 11,30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

2.Także dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie dla starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Spotkanie z grupą młodszą za tydzień po wieczornej Mszy św.

3.Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.

4.W poniedziałek przypada liturgiczny obchód uroczystości św. Józefa.

5.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

6.Droga Krzyżowa w piątek: dla dzieci o 16.30, a dla dorosłych o 17.30.

7.W sobotę 25 III obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to rocznica powstania naszej diecezji. Tego dnia przypada również Dzień Duchowej Adopcji. Po Mszach św. będzie okazja do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.

8.Gorzkie Żale w niedzielę o 16.30. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny.

9.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Nauki w niedzielę podczas Mszy św., a w poniedziałek, wtorek i środę o 9.00 i 18.00. Spowiedź św. w środę 8.30 – 9.15 i 17.30 – 18.30.

10.Zapraszamy do odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem – od poniedziałku do czwartku o 16.20, a w soboty po porannej Mszy św.