1.Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.

2.W sobotę przypada wspomnienie Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.

3.W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. To również ostatnia niedziela roku kościelnego, dlatego po sumie parafialnej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Jezusowego.

4.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

5.Wszystkich, których intencje mszalne nie zostały odprawione, prosimy o kontakt, aby ustalić nowe odpowiadające terminy Mszy św.

6.Przypominamy, że decyzją Stolicy Apostolskiej odpusty za zmarłych można uzyskać w tym roku aż do końca listopada. Czyli przez osiem dni, lecz do końca miesiąca listopada.

7.W minionym tygodniu zmarł Zdzisław Kowalski – lat 72 (pogrzeb w czwartek o 12.00).

Grębocin, 15 listopada 2020 r