1.Roraty sprawujemy do środy włącznie o 6.45. Ze względu na rygory sanitarne prosimy, aby pamiętać o liczbie uczestniczących w nabożeństwach w naszym kościele.

2.Na stoliku pod chórem można odbierać opłatek wigilijny. Jest tam również sianko na stół wigilijny.

3.Ze względu na ograniczoną liczbę osób mogących uczestniczyć w nabożeństwach w naszym kościele w Wigilię Msze św. o 22.00 i 24.00.

4.25 XII przypada uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. tego dnia o 9.30, 11.30, 13.30 i 17.00.

5.Kolekta z 26 XII przeznaczona na Bazylikę Katedralną w Toruniu.

6.W przyszłą niedzielę obchodzimy święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Tego dnia zbiórka na Fundusz Ochrony Życia. Podczas Mszy św. o 9,30 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich dla wszystkich małżonków.

7.W tym roku ze względu na panującą epidemię nie jest możliwa kolęda. Gdyby ktoś jednak chciał poświęcić mieszkanie lub dom, to z uwzględnieniem przepisów sanitarnych oraz bez wspólnego zasiadania do stołu, ksiądz przyjdzie na modlitwę. Prosimy jednak, aby zgłaszać to do 24 grudnia. Termin odwiedzin zostanie podany po świętach.

8.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

9.W minionym tygodniu zmarli  Zdzisław Mikulski – lat 87, Regina Rybicka – lat 93 i Stanisława Matczak – lat 97 (pogrzeb w środę o 11.00).

Grębocin, 20 grudnia 2020 r