IV  NIEDZIELA  WIELKANOCY

1.Przeżywamy dzisiaj niedzielę modlitw o powołania, czyli Niedzielę Dobrego Pasterza.

2.Nabożeństwa majowe sprawujemy od poniedziałku do piątku na zakończenie modlitwy różańcowej, a w soboty i niedziele o 17.45.

3.W środę 3 V przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze św. jak w niedzielę.

4.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową od 16.30.

5.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.30 okazja do spowiedzi św.

6.Odwiedziny chorych: ks. Paweł w piątek i sobotę według uzgodnień, a ks. Proboszcz w piątek od 9.00.

7.W sobotę 6 maja o 9.00 na parkingu przed kościołem odbierane będą elektrośmieci, z których dochód przeznaczony jest na misje święte.

8.Spotkanie dla starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św.

9.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.50, a w sobotę po porannej Mszy św.

10.W minionym tygodniu zmarł Franciszek Kośnik – lat 84.