1.Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Palmową, która rozpoczyna Wielki Tydzień. Podczas Mszy św. błogosławieństwo palm.

2.Gorzkie Żale także dzisiaj o 16,30.

3.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do środy o 16.30.

4.W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o 18.00. Po niej do 22.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.W Wielki Piątek obrzędy Męki Pańskiej o 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.00 rano do 18.00, a po liturgii do 22.00.

6.W Wielką Sobotę Wigilia Paschalna o 19.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.00 rano do 19.00, a po liturgii do 22.00. Ze względu na panującą pandemię nie będzie święcenia pokarmów. Podobnie jak w ubiegłym roku na stronie internetowej zamieścimy tekst modlitwy, który prosimy, aby odmówić przed śniadaniem wielkanocnym.

7.W niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego pierwsza Msza św. o 6.00, jednak ze względu na panujące obostrzenia sanitarne nie będzie procesji rezurekcyjnej.

8.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od soboty 27 III w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 20 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Prosimy jednocześnie o zrozumienie, gdy drzwi kościoła będą zamknięte, bo to oznacza, że osiągnięta jest już liczba wiernych. W kościołach jest również obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30. Będziemy również transmitować całe Triduum Paschalne.