XII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1.We wtorek 27 czerwca w naszej diecezji przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, głównej patronki diecezji.

2.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

3.W czwartek 29 VI obchodzimy w kościele uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

4.Na czas wakacji w lipcu i sierpniu Msze św. w niedziele będą sprawowane jak co roku o 7.30, 10.30 i 18.00.

5.Za tydzień w niedzielę 2 lipca w godzinach 9.00 – 14.00 na parkingu przed kościołem będzie podstawiony krwiobus. Wszyscy chętni mogą oddawać krew dla potrzebujących pomocy.

6.Od poniedziałku 10 VII rozpoczynamy remont naszego kościoła, dlatego chętnych mężczyzn prosimy 9 lipca po wieczornej Mszy św. o pomoc w wynoszeniu ławek z kościoła.

7.Zapraszamy do odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.50. Natomiast na czas wakacji zawieszamy wspólne odmawianie różańca.

8.Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy od poniedziałku do piątku w łączności z różańcem.