XIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1.Dzisiaj w godzinach 9.00 – 14.00 na parkingu przed kościołem będzie podstawiony krwiobus. Wszyscy chętni mogą oddawać krew dla potrzebujących pomocy.

2.W poniedziałek 3 lipca przypada święto św. Tomasza, apostoła.

3.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową od 17.00.

4.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu wyjątkowo także od 17.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. W tym czasie okazja do spowiedzi św.

5.Na czas wakacji w lipcu i sierpniu Msze św. w niedziele będą sprawowane jak co roku o 7.30, 10.30 i 18.00.

6.Od poniedziałku 10 VII rozpoczynamy remont naszego kościoła, dlatego chętnych mężczyzn prosimy 9 lipca po wieczornej Mszy św. o pomoc w wynoszeniu ławek z kościoła.