1. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.
  2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
  3. W poniedziałek 13 IX po wieczornej Mszy św. nabożeństwo fatimskie.
  4. We wtorek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  5. Wspólnota Góra Błogosławieństw zaprasza dorosłych, studentów i młodzież na Kurs Alpha, który rozpoczyna się we wtorek 14 września o godz. 18.00 w salkach parafialnych. W trakcie 12 spotkań będzie okazja, aby pogłębić swoją więź z Panem Bogiem i znaleźć odpowiedź na wiele pytań dotyczących wiary oraz życia.
  6. W środę obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  7. Także w środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.
  8. W sobotę przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski.
  9. 19 września rozpoczynamy przygotowania do I Komunii św.. Zapraszamy tego dnia dzieci i rodziców na spotkanie w kościele po Mszy św. o 11.30.
  10. 10.Od 1 września w dni powszednie o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową, a w soboty po porannej Mszy św.
  11. Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 26 VI
    w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 225 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.
  12. 12.W minionym tygodniu zmarła Barbara Bednarska – lat 75 (pogrzeb we wtorek o 9.00).

Grębocin, 12 wrzesień 2021 r

www.grebocin.pun.pl