I NIEDZIELA ADWENTU

1.Rozpoczynamy dzisiaj Adwent, który jest początkiem nowego roku liturgicznego.

2.Roraty w dni powszednie adwentu sprawujemy o 7.00. Zachęcamy dzieci i dorosłych do przynoszenia ze sobą światełek.

3.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dzisiaj po Mszy św. o 11.30.

4.W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.

5.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00. Modlimy się za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

6.W piątek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Z tej racji od 12.00 do 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach godziny łaski dla świata.

7.W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

8.Także w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

9.Na stoliku pod chórem można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (duże – 20 zł, małe – 10 zł i ozdobne – 25 zł) oraz opłatek wigilijny.

10.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed Najświętszym Sakramentem. Od poniedziałku do piątku o 16.20, a w soboty po porannej Mszy św.