II  NIEDZIELA  ADWENTU

1.Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

2.Także dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

3.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

4.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30.

5.Za tydzień, w niedzielę, rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Nauki w niedzielę podczas Mszy św., a w poniedziałek, wtorek i środę o 9.00 i 17.00. Spowiedź św. przed świętami w środę 20 XII w godzinach 9.00-10.00 i 17.00-18.00.

6.Roraty w dni powszednie adwentu sprawujemy o 7.00. Zachęcamy dzieci i dorosłych do przynoszenia ze sobą światełek.

7.Na stoliku pod chórem można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (już tylko małe – 10 zł ) oraz opłatek wigilijny.

8.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed Najświętszym Sakramentem. Od poniedziałku do piątku o 16.20, a w soboty po porannej Mszy św.

9.29 grudnia w naszym kościele o 18.00 wystąpi MATE.O z Przyjaciółmi. Śpiewając kolędy różnych narodów zaprezentują „Opowieść o Narodzeniu Pańskim”. Serdecznie zapraszamy.