1.Dzisiaj przypada rocznica święceń kapłańskich papieża Franciszka (1969).

2.W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o chrześcijańskie życie rodzin.

3.Roraty sprawujemy jak zwykle o 6.45. Na roraty przychodzimy ze światełkami. Ze względu na rygory sanitarne prosimy, aby pamiętać o liczbie uczestniczących w nabożeństwach w naszym kościele.

4.Na stoliku pod chórem można nabywać świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (już tylko ozdobne – 15 zł) oraz odbierać opłatek wigilijny.

5.W tym roku ze względu na panującą epidemię nie jest możliwa kolęda. Gdyby ktoś jednak chciał poświęcić mieszkanie lub dom, to z uwzględnieniem przepisów sanitarnych oraz bez wspólnego zasiadania do stołu, ksiądz przyjdzie na modlitwę. Prosimy jednak, aby zgłaszać to do 24 grudnia. Termin odwiedzin zostanie podany po świętach.

6.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

7.W minionym tygodniu zmarł  Teodor Markot – lat 81.

Grębocin, 13 grudnia 2020 r