1.Dzisiaj przypada Niedziela Biblijna.

2.Rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które od poniedziałku do piątku sprawujemy w łączności z różańcem, a w sobotę i niedzielę o 17.45.

3.We wtorek 3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski. Podczas Mszy św., które sprawujemy jak w niedzielę, odnowienie Milenijnego Aktu Oddania Polski.

4.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.30. Modlimy się o nowe święte powołania kapłańskie oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

5.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.30 okazja do spowiedzi św.

6.W piątek przypada także święto świętych apostołów Filipa i Jakuba.

7.W sobotę od 9.00 udajemy się do chorych z Komunią św.

8.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

9.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

10.W minionym tygodniu zmarła Łucja Byra – lat 81.

Grębocin, 1 maja 2022 r