IV  NIEDZIELA  ADWENTU

1. Pasterka w wigilię tradycyjnie o 24.00.

2. 25 grudnia obchodzimy uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. tego dnia o 9.30, 11.30, 13.30 i 17.00.

3. Kolekta z 26 XII przeznaczona jest na Bazylikę Katedralną w Toruniu.

4. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia po Mszy św. o 11.30 spotkanie z Mikołajem, śpiew kolęd oraz rozstrzygnięcie konkursu i paczki dla dzieci.

5. Kolędę w naszej parafii rozpoczynamy zaraz po świętach 27 grudnia. Kolędujemy tradycyjnie. Program wywieszony jest w gablocie oraz na stronie internetowej.

6. 29 grudnia w naszym kościele o 18.00 wystąpi MATE.O z Przyjaciółmi. Śpiewając kolędy różnych narodów zaprezentują „Opowieść o Narodzeniu Pańskim”. Serdecznie zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W czasie sumy parafialnej odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

8. Także 31 XII po wieczornej Mszy św. nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego.

9. W minionym tygodniu zmarł Zbigniew Tucholski – lat 62 (pogrzeb w czwartek o 10.30).