1.Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.

2.W piątek przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień modlitw za mężczyzn i ojców oraz o ich misję w Kościele, rodzinach i świecie. Tego dnia nie obowiązuje post piątkowy.

3.Nabożeństwa Drogi Krzyżowej  w piątek o 16,30 i 17,30.

4.Gorzkie Żale w niedzielę o 16,30. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny.

5.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do czwartku o 16.30, a w sobotę o 8.30.

6.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

7.W minionym tygodniu zmarli Danuta Tomaszewska – lat 65, Marian Ciechanowski – lat 65, Jan Kuryło – lat 74, Marian Balicki – lat 75 (pogrzeb w poniedziałek o 12.00), Janusz Porzuczek – lat 65 (pogrzeb w poniedziałek o 14.00) i Karolina Kasprzak – lat 87 (pogrzeb w środę o 10.00).

Grębocin, 14 marca 2021 r