1.Dzisiaj podczas Mszy św. o 9.30 żegnamy w naszej parafii ks. Witolda, który od 1 lutego zostaje przeniesiony do parafii św. Wojciecha w Lidzbarku Welskim.

2.W środę obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas Mszy św. procesja ze świecami. Msze św. o 9.00, 17.00 i 18.00.

3.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00. Modlimy się o nowe święte powołania kapłańskie oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

4.Także w czwartek po Mszach św. błogosławieństwo św. Błażeja przeciwko chorobom gardła.

5.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.00 okazja do spowiedzi św.

6.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem: od poniedziałku do piątku o 16.30, a w soboty po porannej Mszy św.

7.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 15 XII w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 100 osób oprócz zaszczepionych. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

8.W minionym tygodniu zmarła Marianna Ziętek – lat 95.

Grębocin, 30 stycznia 2022 r
www.grebocin.pun.pl